O nas

Estima Med & Aesthetic  to zespół dyplomowanych specjalistów, medyków, związanych z medycyną estetyczną, kosmetologią, dermatologią i fizjoterapią, mających duże doświadczenie w dobieraniu i przeprowadzaniu zabiegów ukierunkowanych na redukcję niedoskonałości skóry i ciała, oraz zabiegów służących pielęgnacji, rewitalizacji i odmładzaniu.

mgr Klaudia Kątniak

Magister pielęgniarstwa i kosmetologii. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie , Akademii Krakowskiej oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły promocji Zdrowia.

Specjalista medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem. Szkoleniowiec zaawansowanych terapii kosmetologicznych oraz medycyny estetycznej. Aktualnie uzyskująca specjalizację z pielęgniarstwa chirurgicznego i operacyjnego.

Zwolenniczka terapii “slow aging”, bazujacej na spowolnieniu procesów starzenia i przywracaniu naturalnej witalności skóry. Poprzez lata praktyki, wypracowała swój sposób na uzyskanie pięknych oraz naturalnie wyglądających efektów modelowania ust.

dr Jakub F. Turcza

Absolwent Wydziału Lekarskiego, Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Nauczyciel akademicki w Zakładzie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Lekarz w Oddziale Okulistki z Pododdziałem Dziecięcym, Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.

Swoje doświadczenie kliniczne łączy z pracą Lekarza medycyny estetycznej, koncentrując się na powikłaniach po zabiegach medycyny estetycznej, jak wykonując szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W klinice Estima Med & Aesthetic wykonuje także konsultacje z zakresie chirurgii estetycznej twarzy tj.: zabiegi blefaroplastyki, chirurgiczne leczenie ptozy (skrócenie rozcięgna mięśnia dzwigacza powieki górnej lub korekcja z użyciem taśm), bezpośredni lifting brwi.

mgr Justyna Motoła

Tytuł magistra kosmetologii uzyskała na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. W klinice, zajmuje się zaawansowanymi terapiami kosmetologicznymi, terapiami kwasowymi, zabiegami pielęgnacyjnymi.

Jej priorytetem jest uzyskanie zdrowej, zbilansowanej skóry, która jest naszym największym organem. W swojej ofercie, nacisk kładzie na kompletną diagnostykę skóry oraz właściwy dobór zabiegów i pielęgnacji domowej, która jest nieodzownym elementem skutecznej terapii.

Tomasz Czapka

Specjalista oryginalnego , certyfikowanego masażu KOBIDO oraz Zoga Face. Podświadomie – zawsze chciał pomagać sobie, swoim bliskim, klientom, pozbyć się bólu, napięć czy uruchomiać proces samo uzdrawiania, oraz naturalnego liftingu tkanek.

Zabiegi refleksologii twarzy i głowy, japońskiego liftingującego masażu twarzy Kobido, masażu mięśniowo-powięziowego Zoga Face Integration oraz stosując techniki z terapii czaszkowo – krzyżowej sprawiają, że praca terapeuty manualnego twarzy jest jego pasją, a klienci mogą odnaleźć wyciszenie, relaks, młodość i dobre samopoczucie.